czwartek, 17 marca 2016

Szyciowy Blog Roku 2015


Kochani!
długo się wahałam, czy aby się "nadaję". Ostatecznie przekonało mnie 11 powodów, dla których warto brać udział w konkursach, i powiedziałam sobie: A co tam! biorę udział! i z drżeniem zgłosiłam się...
Skoro "Potrzeba sto razy przegrać, żeby raz triumfować" to czas zacząć brać udział aby nie przegapić tej 101 szansy ;) choć tli się nadzieja że może jednak... :)


http://noizz.pl/spoleczenstwo/11-powodow-dla-ktorych-warto-brac-udzial-w-konkursach-nawet-jesli-nie-wygrywasz/rxbtqrh

Udział w tym konkursie pokazuje mi, że nie tylko ja mam pasję i chcę się nią dzielić. Inni blogerzy, mający podobne zainteresowania w tak wąskiej dziedzinie jak szycie, otwierają mnie na nowe, coraz trudniejsze wyzwania. To również jest bardzo motywujące i inspirujące, i daje mi energię do dalszego tworzenia.

Będzie mi bardzo miło jak zagłosujesz na mnie :)


Aby oddać ważny głos:
1. Wejdź: http://szyciowyblogroku.pl/zgloszenie/szyciowa-przygoda/
2. Kliknij przycisk „Głosuj”
3. Kliknij potwierdzenie oddania głosu w przesłanym komunikacie e-mail

Każda kolejna 40 osoba, która oddała ważny głos w konkursie, otrzyma NAGRODĘ od organizatora :) Głosowanie trwa od 17 do 21 marca 2016 roku.

Pozdrawiam
Ania 

5 komentarzy:

  1. Także życzę powodzenia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiedzę chętnie przyswoję bo sama miała ostatnio obiekcję, aż w końcu przemogłam się i wzięłam pierwszy raz udział ale pewność warto utrwalać. Oddaję głos kibicując kreatywności i odwadze :)

    OdpowiedzUsuń