niedziela, 20 sierpnia 2017

3 lalki z włosami do czesania


Lalki uszyłam w maju i od razu pojechały w świat do 3 uroczych dziewczynek :) Mają ok 35 cm wysokości. Zapraszam na fotorelację:Uszycie lalek zajęło mi wiele godzin i aby dopracować szczegóły potrzeba było sporo szycia ręcznego, jak chociażby obszywanie guzika z truskawką i przyszywanie guzików, ręczne zaszywanie otworów po wypełnieniu ciałka i rąk kulką silikonową, doszywanie rączek do tułowia specjalną ośmiocentymetrową igłą (rączki są ruchome), doszywanie włosów i czapek. No i malowanie buzi farbami do tkanin i różem :)


Inne lalki które uszyłam:
pierwsza uszyta lalka
2 lalki anioły
5 chłopaków i 5 dziewczyn (zdjęcia lalek gdzieć pod koniec fotorelacji)

Jak się podobają lalki?

Pozdrawiam
Ania

7 komentarzy:

 1. Jakie one są cudne! Też bym takie chciała, gdybym wciąż była małą dziewczynką 🙂.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne, widać, że Twój trud się opłacił! Widać, że laleczki są cudnie wykonane z dbałością o każdy szczegół, a możliwość czesania włosów zachwyci!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne są! Można w internecie znaleźć wykroje żeby samemu tego spróbować?

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam. Czy laleczki są do kupienia?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dla dziewczynek to super zabawa. Mogą nauczyć się opiekowania nad innymi. Moje jeszcze lubią zapisywać wszystko w pamiętniku https://achdzieciaki.pl/pamietniki-206

  OdpowiedzUsuń
 6. Praktycznie każda dziewczynka lubi lalki. Często je stroi i przebiera. Wiem, że równiez popularne są https://modino.pl/Gumki-z-atestem-mega-zestaw-w-kuferku-10-tys-szt-TM-Toys-2435 takie gumki do zaplatania bransoletek.

  OdpowiedzUsuń